HAKKIMIZDA

Misyonumuz

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle, yüksek kaliteli, uygun maaliyetli inşaat projeleri tasarlamak, problem tespiti ve tespite odaklı çözüm sağlamak ve müşteri memnuniyetini artırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan dimamik ve gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

İnşaat ve proje yönetiminde söz sahibi, bilgi üreten bilgi paylaşan, ekonomik ve sorunsuz hizmet sunan, yapı tasarım ve uygulama alanında yüksek kalite prensibi doğrultusunda her türlü özel kurum ve resmi kurumlar da dahil olmak üzere dünya genelinde hizmet veren en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmaktır.

YÖNETİM KURULU

GÜVEN ARDIÇ

kurucu


1985 kayseri doğumluyum. 2009 Karadeniz teknik üniversitesi inşaat mühendisliği bölümü mezunuyum. 2008 yılında çelik yapılar ve yapay sinir ağları ile ilgili orta ve geniş ölçekli yurt geneli Ar-Geler hazırladım. 2012-2015 yılları arasında yapı denetimi, proje, röleve, restorasyon, tarihi yapı ıslahı ve birçok farklı disiplinde aktif yönetici olarak bir bulundum.

2016 yılın da riskli yapıların tespiti, performansı ve güçlendirilmesi ile ilgili uzmanlık yetki belgesi aldım.

2002 yılından beri üst yapı imalatlarının hemen hepsinde aktif olarak çalıştım.

Evli ve 1 çocuk babasıyım.

FAHRETTİN ARDIÇ

yönetim kurulu üyesi


1959 Kayseri doğumluyum. 1979 yılından bu güne özel sektörde yaklaşık 2000 konut projesinin ince işçiliklerinin yükleniciliğini yaptım. 2007 yılından bu güne oğlum Güven ARDIÇ ile birlikte faaliyet göstermekteyim. Evliyim, 4 çocuk babasıyım.

EKİP

Ofisten Kareler

_MG_5996-kopya
_MG_6015-kopya
_MG_6024-kopya
_MG_6028-kopya
× Whatsapp Destek